Menu
Your Cart

Biz Kimiz

Tutubi Orthopedic Kids Shoes
2010 yılında İstanbul Aymakoop Sanayi Sitesin de kurulan firmamız hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyüyerek adını sektörün öncü isimleri arasına yazdırmıştır.  Kaliteli ürünleri uygun fiyatlara müşteriye sunmayı misyonu haline getirmiş şirketimiz alanında uzman kadrosu ve modern üretim araçları ile yoluna devam etmiş bunun yanında gelenekselliğe de asla sırtını dönmemiştir.

Bugun; İstanbul’da başlattığımız güzel hayali bütün dünya ile paylaşıyoruz. Değişmeyen önceliğimiz kaliteden ödün vermeden, stil ve estetiği ön planda tutan ayakkabı tasarımları yaratmak ve Tutubi yi dünyanın farklı noktalarında ulaşılabilir kılmak. 

Tutubi  olarak tüm modellerimizde en üst düzey kalite standardını sağlama hedefini, önce kendimize, sonra müşterilerimize verilmiş bir söz gibi tutuyoruz. Kusursuzluğu hedefleyen işçilik ve üretim sürecimizi; en kaliteli materyaller ve en iyi derileri kullanarak tamamlıyoruz. 

Firmamızın ilkeleri; kalite, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetidir. Çocukların ayak sağlığı, rahat hareket edebilmeleri ve şık ayakkabılar giymelerine özen gösteren şirketimiz bu nedenle; hava alan, ortopedik ve yeni trend ürünler tasarlar. Ürünlerimiz içi dışı %100 hakiki deri olup

18-20 (İlk adım)

21-25 (Bebe)

26-30 (Patik)

31-36 (Filet)

37-40 (Garson) olmak üzere sizlere sunmaktayız.


Biz Tutubi olarak, kendi trendini kendi belirleyen, stil sahibi çocuklara hitap ederken, sınırlarımız değişmez kusursuzluk kurallarıyla çizildi. Sonuç; müşterilerimizin her deneyimde yaşadığı konfor ve değerli olduğunu hissettiren her detay bizim gurur kaynağımız ve başarımızın en net simgesi oldu. Bu yüzden sizden alacağımız her geri dönüş bizim için çok önemli. Tüm öneri, görüş ve şikayetleriniz için bizimle iletişime info@tutubi.com mail adresimizden geçebilirsiniz. Ayrıca tüm Instagram sayfalarımızdan bizi takip edebilir, yeni koleksiyonlarımızdan haberdar olabilirsiniz.